ADMINISTRÁTOR/-KA ŽÁDOSTÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRÁTOR/-KA ŽÁDOSTÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRÁTOR/KA ŽÁDOSTÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2018, pružná pracovní doba
- Náplň práce: Administrátor žádostí provádí administrace žádostí o podpory na plochu a SOT v rámci IACS, PUZČ a ZSV včetně vyhotovení Rozhodnutí na tyto podpory, vyhodnocení kontrolních nálezů z kontrol na místě a administraci vratek AEO (vše v mezích nastavených Pravidel a Nařízení vlády), poskytování základních informací pro žadatele o dotace.
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- Nabízíme: systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD, 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den, pružná pracovní doba, přátelský a inspirativní tým odborníků, možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů), mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu o tuto pozici zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: kariera@szif.cz
Volné místo administrátor/-ka žádostí pro lokalitu Hradec Králové.