provozní, zahradnické a úklidové práce

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( provozní, zahradnické a úklidové práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY DLOUHODOBĚ NEZAMĚSTNANÉ - EVIDENCE DELŠÍ NEŽ 1 ROK;
V rámci integrovaného operačního programu Strakovo zahradnictví - sociální firma musí být uchazeč o práci v této sociální firmě z okruhu osob znevýhodněných na trhu práce (konkrétně osob dlouhodobě nezaměstnaných a vedených déle než jeden rok v evidenci uchazečů o zaměstnání)
Náplň práce : provozní, zahradnické a úklidové práce
-příjem a označení zboží, naskladnění rostlin a zahradního zboží pomocí čárových kódů,
-naskladnění zboží do regálů a ostatních prodejních ploch
-zodpovědnost za zajištění pořádku a čistoty v areálu ZC, úklidové práce
-ošetření zahrady ZC, ošetřování a zálivka rostlin a stromů
-péče o rostliny - přesazování rostlin, osazovaní
-po zapracování a prokázání spolehlivosti možnost uplatnění jako obsluha pokladny a prodej zboží
požadavky kladené na tuto pozici:
-orientace v základním sortimentu rostlin, technickém a dekoračním materiálu
-základní dovednosti a znalosti v oblasti zahradnictví, ošetřování zahrady,ochrany rostlin
-pozitivní myšlení a kladný vztah k zahradě a rostlinám
-komunikativní schopnosti, příjemné a milé vystupování,
-smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro povinnost, sociální cítění
-zájem o obor a osobní rozvoj v oboru zahradnictví

Zahradní centrum Strakovo je sociální firmou, jejímž posláním je pomáhat osobám znevýhodněným na trhu práce nalézt pracovní uplatnění. Výše uvedené pracovní místo je proto určeno také osobám, které jsou nyní dlouhodobě nezaměstnané, tedy déle než jeden rok vedené v evidenci uchazečů o zaměstnání na Úřadu práce.