Všeobecná/ý sestra/bratr - vrchní sestra/bratr

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Všeobecná/ý sestra/bratr - vrchní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Nemocnice 91/3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: vrchní sestra/bratr oddělení lůžek následné a dlouhodobé péče. Požadujeme: odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe ve zdravotnictví, profesionální přístup k plnění úkolů, iniciativa, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost samostatného rozhodování, výhodou je víceletá praxe a zkušenosti ve vedoucí pozici, specializační vzdělání. Nabízíme: velmi dobré mzdové podmínky, příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, v případě Vašeho zájmu Vás rádi seznámíme s provozem oddělení. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat písemnou nabídku včetně životopisu).
Volné místo všeobecná/ý sestra/bratr - vrchní sestra/bratr pro lokalitu Mariánské Lázně.