Nová Karna, spol. s r.o.

Čalouník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: třída Vítězství 175, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (3 měsíce) - po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: 13.000,- Kč až 20.000,- Kč (úkolová mzda). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-16:00 h. Požadujeme: vyučení v oboru čalouníci není podmínkou (zaučíme), zájem o práci, spolehlivost, praxe v oboru výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-16:00 h).
Volné místo čalouník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Čalouník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nová Karna, spol. s r.o.
Ulice: třída Vítězství 175
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Strnadová
E-mail: info@novakarna.cz
Telefon: +420 354 623 876

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nová Karna, spol. s r.o.