SKRIBEK spol. s r.o.

Mistrová, vedoucí výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- osobně na adrese Vítězná 2045, 356 01 Sokolov
- e-mailem: skribeksro@seznam.cz
- telefonicky Petr Skribek 602 417 206

Upřesňující informace:

Požadujeme:
-praxi v oboru a znalost neměckého nebo anglického jazyka podmínkou

Nabízíme:
- příspěvek na dopravu

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Vítězná 2045, 356 01 Sokolov
Volné místo mistrová, vedoucí výroby pro lokalitu Sokolov.

Požadavky
Jiné - praxe v oboru
Angličtina Aktivní - Anglický jazyk nebo německý jazyk, Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistrová, vedoucí výroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SKRIBEK spol. s r.o.
Ulice: Vítězná 2045
Město: Sokolov
PSČ: 356 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Skribek
E-mail: skribeksro@seznam.cz
Telefon: +420 602 417 206

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKRIBEK spol. s r.o.