VEDOUCÍ REGIONÁLNÍHO PRACOVIŠTĚ - CPIC KARLOVY VARY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ REGIONÁLNÍHO PRACOVIŠTĚ - CPIC KARLOVY VARY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Litsterová Eva, e-mail: elitsterova@suz.cz
Pracovní doba:
PO a ST 8:30 - 19:00
ÚT a ČT 7:30-15:00
PÁ 7:30 - 14:00

Co by vám nemělo chybět?
- VŠ vzdělání humanitního zaměření
- Organizační a manažerské dovednosti
- Velmi dobrý ústní i písemný projev
- Multikulturní tolerance
- ŘP skupiny B
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- Znalost práce na PC, zejména MS OFFICE

Co bude vaši velkou výhodou?
- Znalost ruského jazyka
- Pracovní zkušenosti s cizinci
- Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- Zkušenosti s realizací projektu EU výhodou

Náplň práce
- Komplexní zajištění chodu regionálního pracoviště
- Sociálně poradenská činnost pro klienty - cizince
- Spolupráce s partnerskými organizacemi v regionu
- Odpovědnost za svěřené finanční prostředky
- Podílení se na projektovém řízení a administrativě

Nabízíme:
- Příplatek za vedení, osobní ohodnocení po zkušební době 3 měsíců
- Čerpání fondu kulturních a sociálních potřeb
- Další firemní vzdělávání a profesní růst
- Výhody zaměstnance ve veřejné správě
- Nárok na stravenky
- Jazykový bonus, Multisport karta
Volné místo vedoucí regionálního pracoviště - cpic karlovy vary pro lokalitu Karlovy Vary.