PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK FIO BANKY

  • Klatovy

Pracovní místo ( PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK FIO BANKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, znalost bankovních produktů, základní znalost kapitálových trhů, reprezentativní vystupování a prodejní schopnosti, uživatelská znalost Internetu a MS Office, samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
VÝHODOU: znalost AJ
PRACOVNÍ NÁPLŇ: komplexní makléřské služby pro klienty; sjednávání smluv se zákazníky a přijímání pokynů k obchodním transakcím klientů; příjem a výdej hotovosti a získávání nových klientů z řad registrovaných zájemců o služby Fio banky
NABÍZÍME: šanci na seberealizaci, práci v mladém týmu ve stabilní finanční skupině, odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů, příležitost pro končící studenty hledající praxi ve finanční sféře
PP na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou - cca 3 roky
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem Pavel Bernard - pavel.bernard@fio.cz
Volné místo přepážkový pracovník fio banky pro lokalitu Klatovy.