Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
Zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu (výrobní závod Valašské Meziříčí)
Požadujeme: ÚSO (strojní), dobrá znalost práce na PC, schopnost čtení výkresů a základní orientace v technické dokumentaci, samostatnost, učenlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita.
Náplň práce: ohýbání plechových dílů na CNC ohraňovacích lisech, zámečnické operace dle technologického postupu, provádění pravidelné údržby přidělených zařízení, třísměnný provoz.
Nabízíme: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, profesní školení a vzdělávání, množství dalších benefitů.
Volné místo zámečníci - obsluha ohraňovacího lisu pro lokalitu Valašské Meziříčí.