TECHNOLOG/-ŽKA

  • Jičín

Pracovní místo ( TECHNOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro oddělení výroby hledáme vhodného uchazeče na pozici: TECHNOLOG/-ŽKA
Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za technologické procesy ve svěřeném úseku výroby
- Příprava a aktualizace výrobních postupů
- Implementace metod štíhlé výroby
- Optimalizace výrobních procesů, zvyšování kvality a efektivity výroby
- Úzká spolupráce s vedením výroby a s ostatními výrobními úseky
Očekáváme:
- VŠ vzdělání technického směru (chemické, strojní)
- Dobrá znalost AJ
- Praxe v oboru v rámci studia VŠ vítána
- Znalost metod štíhlé výroby (5S,VSM,SMED,OEE,…)
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Smysl pro detail, systematičnost
Nástup: Ihned/dohodou
Místo výkonu práce: Jičín
Pracovní doba: jednosměnný provoz
Forma spolupráce: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální bonusy
- Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
- Možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti
- Další profesní vzdělávání i v zahraničí
- Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, rehabilitace, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, …)
Volné místo technolog/-žka pro lokalitu Jičín.