Pokladní sociálního úseku

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pokladní sociálního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Diakonie ČCE - hospic CITADELA hledá vhodné uchazeče na pozici pokladní sociálního úseku. POŽADUJEME: min. středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru), pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví, znalost práce na PC (MS Word, Excel), trestní bezúhonnost. Výhodou je praxe v neziskovém sektoru, zkušenosti se systémy IS Cygnus a Money S4. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení), práci na poloviční úvazek, pružnou pracovní dobu, nástupní mzdu min. 7 800 Kč (k polovičnímu úvazku, konečná výše závisí na praxi), po zkušební době osobní příplatek.
NABÍZÍME: zvýhodněné stravování v místě pracoviště; týden dovolené navíc
PRVNÍ KONTAKT:p. Ing. Ivana Pořická, telefonicky na čísle 571 629 084 nebo e-mailem: poricka@citadela.cz
Volné místo pokladní sociálního úseku pro lokalitu Valašské Meziříčí.