SKLADNÍK/CE VE SKLADU HOTOVÝCH VÝROBKŮ A EXPEDICE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE VE SKLADU HOTOVÝCH VÝROBKŮ A EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Delinčáková, tel.: 353516127, 722906220 (8:00 - 15:00), e-mail: delincakova@moser-glass.com
Pracovní doba: 6:00 - 14:30
Požadované vzdělání/znalosti
Požadavky na uchazeče:
- Min. výuční list, obor nerozhoduje, nejlépe ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- Uživatelská znalost na PC
- Řidičský průkaz skupiny B, ale není podmínkou
- Týmová spolupráce
- Spolehlivost, zodpovědnost a důslednost
- Čistý výpis z trestního rejstříku

Náplň práce:
- Fyzické zaskladňování/vyskladňování hotových výrobků
- Zpracování dokumentace - příjemky a výdejky výrobků do systému
- Správa a využívaní interního skladového systému
- Expedice výrobků
- Důraz na kvalitu práce a kompletnosti expedic

Nabízíme:
- Dovolená navíc,
- nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravování ve společnosti zajištěno,
- možnost využití rehabilitace
Místo výkonu práce: Kpt. Jaroše 46/19, 36006 Karlovy Vary 6
Volné místo skladník/ce ve skladu hotových výrobků a expedice pro lokalitu Karlovy Vary.