PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Delinčáková, tel.: 353516127, 722906220 (8:00 - 15:00), e-mail: delincakova@moser-glass.com
Pracovní doba: 6:00 - 14:30

Požadavky na uchazeče:
- minimálně vyučení v oboru, event. SŠ vzdělání technického směru - obor elektro
- platné oprávnění dle vyhlášky 50
- základní znalosti a zkušenosti v oblasti měření a regulace výhodou
- zkušenosti s obsluhou nízkotlaké plynové kotelny a tlakových nádob výhodou
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- ŘP skupiny B

Náplň práce:
- provádění revizí elektrorozvodných systémů nízkého napětí a středně složitých elektrických zařízení podle předpisů vč. vyhotovování revizních zpráv
- provádění oprav a údržba elektrické vybavenosti automaticky regulovaných zařízení, např. servomotorů, servoventilů a elektrických ochran
- provádění preventivních prohlídek, periodických revizí a kontrol provozních souborů strojů a zařízení
- opravy a revize el. zařízení nízkého napětí distribučních rozvodových soustav pod napětím
- opravy jednotlivých systémů el. rozvodů a zařízení číslicově řízených strojů
- obsluha a zodpovědnost za bezproblémový chod kotelny

Nabízíme:
- dovolená navíc,
- nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravování ve společnosti zajištěno,
- možnost využití vlastní rehabilitace
Místo výkonu práce: Kpt. Jaroše 46/19, 36006 Karlovy Vary 6
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Karlovy Vary.