OBSLUHA CNC STROJŮ (OHRAŇOVACÍ A VYSEKÁVACÍ LIS, LASER)

  • Staré Město

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ (OHRAŇOVACÍ A VYSEKÁVACÍ LIS, LASER) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:12/6/2018 a:19/12/2018
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá 06.00-14.00 hod., 14.00-22.00 hod., 22.00-06.00 hod.
Pracovní náplň:
- zpracování plechů na ohraňovacím lisu TRUMPH.
Požadujeme:
- praxi na ohraňovacím lisu TRUMPH a zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou
- znalost čtení technických výkresů
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme:
- práci ve stabilní a úspěšné firmě
- odpovídající platové ohodnocení + prémie
- po zapracování, možnost práce na dobu neurčitou + navýšení mzdy
- nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně benefity ve formě Sodexo flexi pasů.
Kontakt telefonicky, e-mailem uveden viz výše.
Volné místo obsluha cnc strojů (ohraňovací a vysekávací lis, laser) pro lokalitu Staré Město.