Referent/ka dopravy

  • Velvary

Pracovní místo ( Referent/ka dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Místo pracovního výkonu Velvary

Náplň práce:
-Plánování a koordinace dopravy zboží pro zákazníky
-Objednávání odběratelské dopravy
-Komunikace se zahraničními a tuzemskými odběrateli
-Vyřizování logistických reklamací
-Práce s odběrateli, řešení problémů s dodávkami,sledování dodávek v čase a vyhodnocování
-Práce v informačním systému MS Dynamics NAV (Navision)

Požadujeme:
-Středoškolské vzdělání s maturitou
-Praxi v dopravě výhodou
-Aktivní znalost anglického jazyka
-Dobrou uživatelskou znalost práce na PC
-Organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, loajalitu, důslednost
-Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
-Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
-Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
-Práci na hlavní pracovní poměr
-Dobré firemní zázemí výrobní společnosti, odborné zaškolení
-Náborový příspěvek 3.000 Kč
-Nástupní mzda od 23.000 Kč
-Motivující finanční ohodnocení
-13. plat
-5 týdnů dovolené
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Dotované závodní stravování
-Firemní společenské akce
-Mobilní telefon
Volné místo referent/ka dopravy pro lokalitu Velvary.