LÉKAŘ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( LÉKAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kONTAKT:
personální úsek, tel: 353206405, HR@imperial-group.cz

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

Lázeňský LÉKAŘ - LÉKAŘKA

POŽADUJEME:
- VŠ, lékařská fakulta, výhodou atestace ze všeobecného lékařství či interny, neurologie, ortopedie, RFM, diabetologie nebo chirurgie
- členství v ČLK
- znalost práce na PC, znalost RJ -výhodou
- bezúhonnost, příjemné vystupování, empatie

NABÍZÍME:
- ubytování
- MZDA DOHODOU dle vzdělání a praxe
- placené zdravotní volno Sick Days
- personální oběd za 15,- Kč
- zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- možnost dalšího profesního vzdělávání
- 8 hodinová pracovní doba pondělí a až pátek, cca 2 x za měsíc sobota nebo neděle (vyšší příplatek oproti zákoníku práce)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- preventivní, diagnostická a léčebná činnost
- vedení lékařské dokumentace
Volné místo lékař pro lokalitu Karlovy Vary.