ARTUS FOODS s.r.o.

Závozník, skladník

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob hlášení uchazečů:

E-mailem zasílat životopisy: nganhacz@gmail.com

Kontaktní osoba: Hong Hanh Nguyen 723 677 888

Upřesňující informace: znalost vietnamského jazyka výhodou

Místo výkonu práce: Kraslická 2130, Sokolov
Volné místo závozník, skladník pro lokalitu Sokolov.

Požadavky
Jiné Aktivní - vietnamský jazyk

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník, skladník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ARTUS FOODS s.r.o.
Ulice: Kraslická 2130
Město: Sokolov
PSČ: 356 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hong Hanh Nguyen
E-mail: nganhacz@gmail.com
Telefon: +420 723 677 888

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARTUS FOODS s.r.o.