Provozní pracovníci - uklízeči Sociálního podniku Palomino - přednostně OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní pracovníci - uklízeči Sociálního podniku Palomino - přednostně OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost za odvedenou práci, zdravotní stav umožňující vykonávat požadovanou práci, výhodou ŘP sk. B
Náplň práce: úklid v domácnostech a firmách
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, na zkrácený úvazek, pracovní místo přednostně pro osobu se zdravotním postižením (invalidní důchodce), dvousměnný provoz od pondělí do pátku (ranní 8-12, odpolední 13-17), smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, vstřícný přístup zaměstnavatele
První kontakt: Ing. Jaroslav Stančík, 1.VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ, s.r.o., tel. 732 194 260 , mail: stancik@palominovm.cz, zájemci, hlaste se co nejdříve telefonicky, osobně nebo zašlete životopis mailem na výše uvedený kontakt.
ov. tel. 6.12.
Volné místo provozní pracovníci - uklízeči sociálního podniku palomino - přednostně ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.