Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
pomocné práce v kuchyni Hotelu Adamantino Luhačovice
uklízení kuchyně
výdej pokrmů
Požadavky:
zodpovědnost a spolehlivost
schopnost učit se novým věcem
týmový duch
příprava a výdej studených a teplých pokrmů
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
potravinářský ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÍK/-ICE V KUCHYNI Možnost i DPP Provozní doba 10:00 - 22:00. Předem volat na tel. č.: 606 787 800 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Třinec Volné místo pomocník/-ice v kuchyni pro lokalitu Třinec.
CHACHAŘI s.r.o. Třinec, Inzerováno před 3 dny

pomocná síla do kuchyně pracoviště Svatý Hostýn, Chvalčov - základní vzdělání, vhodné i pro absolventy - možnost plného úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, provozní doba Út-Ne 10:00-17:00 hod. - své písemné nabídky se ...
Gastro Hostýn s.r.o. Chvalčov, Inzerováno před 3 dny

Pomocný/á kuchař/ka POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní doba dle rozpisu směn ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle platového stupně, 5 týdnů dovolené, ...
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit