mistr/ová balírny

  • Strážnice

Pracovní místo ( mistr/ová balírny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978. 696 62 Strážnice. Co očekáváme na této pozici: rozvržení výroby na pracovní směně. pomoc při balení výrobků, administrativní činost, vedení kolektivu čítající 8 -14 lidí, operativní, pružný a proaktivní přístup k řešení provozních situací. Samostatnost a zodpovědnost v rámci svěřených úkolů.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: praxe na obdobné pozici výhodou, schopnosti a zkušenosti s vedením lidí nebo přímo potravinářské výroby, znalost práce na PC. Samostatné a logické myšlení
Co nabízíme: možnost vlastní profesní seberealizace v rámci samostatné práce. Zajímavé finanční ohodnocení. Práci v přátelském kolektivu. 2 směnný provoz (odpolední a noční směna). Pracovní týden sobota - středa
NABÍZÍME VÁM NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 10 000,--Kč. Kontakt na tel. 775 967 887, na mail: personalni@zdravestravovani.cz
Volné místo mistr/ová balírny pro lokalitu Strážnice.