Hlavní účetní - ekonom

Pracovní místo ( Hlavní účetní - ekonom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
HLAVNÍ ÚČETNÍ - EKONOM - ÚSO, ŘP skupiny B, praxe na požadovanou funkci
Nabízíme: DPP na zapracování, poté HPP na dobu určitou ( 3 roky ), poté dle aktuální situace
Volné místo hlavní účetní - ekonom pro lokalitu Staré Buky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ - pracoviště Jičín. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: svadbik@deal-ekonom.cz. Pozice je ideální pro zkušené i méně zkušené mzdové účetní, s minimálně 1 rokem praxe na této pozici, znalosti mzdové a pracovně právní ...
D E A L, spol. s r.o. Jičín, Inzerováno včera

ÚČETNÍ ÚČETNÍ - Požadujeme člověka schopného samostatně vést tým účetních a fakturantek, znalost kompletního podvojného účta, daně, mzdy, znalosti ekonomie výhodou. Nabízíme mnoho benefitů a výhod, kariérní růst. Volné místo účetní pro lokalitu Hradec ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

FINANČNÍ ŘEDITEL/-KA FINANČNÍ ŘEDITEL/-KA - pracovní poměr: PP na dobu neurčitou - náplň práce: řízení účetního oddělení, operativa s jednotlivými řediteli a plnění úkolů - požadujeme: ÚSO s maturitou, nutná praxe v ekonomii a podvojném účetnictví, řízení pohledávek, ...