PRECIOUS STAR s.r.o.

zedník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: zakázky v okrese Louny a okolí
základní vzdělání - praxe 2 roky, vyučený -kratší praxe, řidičský průkaz sk. B výhodou, schopnost práce ve výškách, možnost práce přesčas,
kontakt: po-pá:8-12,00 hod na telč. 775483603
Volné místo zedník pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 01. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PRECIOUS STAR s.r.o.
Město: Louny

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mykola Mosiychuk
Telefon: +420 775 483 603

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PRECIOUS STAR s.r.o.