Mechanik elektronik průmyslového, výrobního zařízení

  • Karviná

Pracovní místo ( Mechanik elektronik průmyslového, výrobního zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- ustavení, připojování a zkoušky nových strojů a zařízení
- preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení podle plánu
- odstraňování poruch strojů
- návrh, realizace a dokumentace zlepšení strojů, která přispívají k vyšší kvalitě a produktivitě

Požadujeme:
- odborné vzdělání technického směru
- elektrovzdělání minimálně §5 vyhl. 50/78
- čtení technické dokumentace
- zkušenosti s opravami výrobních linek

Výhodou:
- alespoň částečná znalost programování PLC
- praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu
- znalost procesu svařování (CO2)

Nabízíme:
-práci, kde můžete být platným členem týmu
-firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
-a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií.
Volné místo mechanik elektronik průmyslového, výrobního zařízení pro lokalitu Karviná.