Vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321)

  • Karviná

Pracovní místo ( Vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
•plánování expedice k zákazníkům
•směnové uzávěrky přijatých a expedovaných hotových výrobků
•řízení práce a úkonů pomocí WMS systému (Warehouse Management System)
•řízení 2 – 3 skladníků na směně
•zodpovědnost za správný chod celého procesu

Požadujeme:
•ukončené středoškolské vzdělání
•vysoké pracovní nasazení, přesnost, pečlivost
•práce ve třísměnném provozu
•zkušenost s prací ve skladu
•řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:
•praxe v logistice

Nabízíme:
•práci, kde můžete být platným členem týmu
•firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
•a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií
Volné místo vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321) pro lokalitu Karviná.