KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG TPV

  • Zábřeh

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG TPV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost MBG, spol. s r. o. vypisuje výběrové řízení na místo:

KONSTRUKTÉR – TECHNOLOG TPV

Požadujeme:
• Vzdělání: SŠ nebo VŠ technického směru
• Znalost technologických postupů
• Znalost práce na PC

Náplň práce:
• Tvorba výkresové dokumentace pro zámečnickou výrobu
• Vytváření technologických postupů dle výkresové dokumentace
• Vyhledávání nových technologických postupů a technologií

Nabízíme:
• Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky
• Zázemí stabilní společnosti
• Příspěvek na podnikové stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Výkonnostní prémie
• 25 dní dovolené

• Termín nástupu dohodou
• Mzda: Dohodou

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:
MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
kontakt: Silvie Vyroubalová
Tel. 583 401 316
e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz
www.mbg.cz
Volné místo konstruktér - technolog tpv pro lokalitu Zábřeh.