Administrativní pracovník skladu

  • Mnichovice

Pracovní místo ( Administrativní pracovník skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Optik House s.r.o je provozovatelem pobočkové sítě Vaše optika, stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející česká společnost. Stavíme na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům na všech našich stávajících 50ti pobočkách v České republice.

Na naši centrálu v Mnichovicích, jejíž součástí jsou i skladové prostory, hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Administrativní pracovník skladu.

Náplň práce:

- administrativní podpora provozu skladu
- příjem a výdej zboží
- fakturace zboží
- komunikace s kolegy na centrále a pobočkách po celé ČR
- příležitostné kontroly zboží na pobočkách

Požadujeme:

- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- příjemné a milé vystupování
- chuť a energii do práce
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- silné zázemí stabilní české společnosti
- rodinnou pracovní atmosféru
- příjemný kolektiv
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků
Volné místo administrativní pracovník skladu pro lokalitu Mnichovice.