Brusič na plocho

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Brusič na plocho ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Broušení kovových dílců na stroji na plocho, Práce s výkresovou dokumentací a měřidly
- Naše požadavky: Vzdělání v technickém oboru (vyučení, rekvalifikace), Spolehlivost, Pracovitost, Loajalita, Manuální zručnost a pečlivost, Čtení ve výkresové dokumentaci, Ochota pracovat ve dvousměnném provozu, ranní a střídavě odpolední směna
- Naše nabídka: Zajímavé ohodnocení dle zkušeností a dovedností, Smlouva na dobu neurčitou, Stravování v areálu, Měsíční zpříjemnění za 100% docházku, Vánoční bonus ve výši průměrného měsíčního platu, Odměna za zaškolení nového kolegy, Odměna za doporučení dalšího kolegy, Další možnosti mimořádných odměn

- Své nabídky prosím posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz.
Pozn.: zpracování osobních údajů probíhá v souladu s obecným nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely a po dobu realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Volné místo brusič na plocho pro lokalitu Kroměříž.