Obchodník junior

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky Printline - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren.
Pokud Vás baví povídat si s lidmi, jste pracovitý, ambiciózní, máte rád technologie a obchod, pak přijďte k nám. PRÁVĚ HLEDÁME NOVÉHO OBCHODNÍKA JUNIORA. Vaší úlohou bude pomoci zákazníkům najít lepší tisková řešení a tím i vytvořit nemalé finanční úspory. Vaší klientelou budou výhradně firmy, které naše řešení potřebují (firma, která netiskne asi ani neexistuje).

Náplň práce -
- akvizice nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky
- budování značky
- zpracování nabídek, návrhy tiskových a kancelářských řešení
- reporting

Požadujeme -
- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- velkou chuť pracovat
- zodpovědnost
- cílevědomost
- týmový hráč
- tah na bránu

Nabízíme -
- bezlimitní prémie
- zázemí stabilní mladé rozvíjející se české společnosti
- intenzivní zaškolení
- možnost osobního rozvoje a růstu
- individuální přístup
- služební telefon
- 25 dní dovolené
- práce v centru Brna
- mladý kolektiv, který se umí bavit :-)
- ovoce a zelenina v kancelářích

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete životopis na ferusova@damedis.cz.
Volné místo obchodník junior pro lokalitu Brno.