ASISTENT/-KA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ - Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: job@elnino.cz.

Náplň práce:
-příprava a správa marketingových kampaní
-koordince marketingových akcí a soutěží, vyhodnocování
-příprava newsletterů a jiných informačních sdělení
-spolupráce a součinnost s dalšími odděleními (grafické oddělení, marketing, infomailing, IT, vedení, maloobchod)
-správa obsahu webů
-správa a evidence majetku, provozní záležitosti

Požadavky:
-odpovědnost, spolehlivost
-smysl pro důslednost
-iniciativnost a aktivní přístup
-ochota učit se novým věcem a pracovat v e-commerce
-otevřenost, komunikativnost, týmový přístup

Výhodou, není podmínkou:
-znalost angličtiny (alespoň psaná - přečíst email, odpovědět)
-znalost prostředí e-commerce a obchodování na internetu
-znalost CMS a správy obsahu webu
-znalost HTML
-kreativní myšlení a grafické cítění

Nabízíme:
-spolupráce na úspěšných projektech
-zázemí úspěšné firmy
-příjemné a kamarádské prostředí
-motivující ohodnocení
-zaměstnanecké benefity
Volné místo asistent/-ka marketingového oddělení pro lokalitu Nová Paka.