vedoucí referátu zabezpečovacích a komunikačních technologií

  • Kynšperk nad Ohří

Pracovní místo ( vedoucí referátu zabezpečovacích a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
e-mailem zasílat životopisy na jprancl@vez.kyn.justice.cz

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Prančl 778 469 779

Upřesňující informace:
- vzdělání úplné střední odborné s vyučením i maturitou, úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)

Požadujeme:
- znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, vyhláška č. 50/1978 - § 6, znalosti slaboproudých technologií (zabezpečovací a kamerové systémy)

Nabízíme:
- zvláštní prémie, možnost ubytování, příspěvku na stravu a rekreace, bezplatné využívání tělocvičny a posilovny, 25 dnů dovolené, 5x sick day, po zaučení lze přiznat osobní příplatek

Místo výkonu práce: Zlatá čp. 52, Kynšperk nad Ohří
Volné místo vedoucí referátu zabezpečovacích a komunikačních technologií pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.