ODBORNÝ REFERENT/KA ROZVOJE A METODIKY MALOOBCHODU

  • Mikulov

Pracovní místo ( ODBORNÝ REFERENT/KA ROZVOJE A METODIKY MALOOBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

28.6.2018/ Přihlášky se životopisem zasílat na email: kariera@jednota.cz.
Náplní práce této pozici je provádění reportingu a analýz v rámci maloobchodní činnosti. Zajištění interních školení pracovníků prodejen. Evidence a správa vnitřních předpisů a dalších dokumentů.
Požadavky: výborná znalost MS Office - Word, Excel, práce také v PowerPoint a Outlook, ukončené SŠ vzdělání, znalost HACCP výhodou, ŘP sk. B, znalost systému SAP výhodou, zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování.
Výhody: zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, nástupní mzda 20 000 Kč, pracoviště - ředitelství v Mikulově, notebook, mobilní telefon, možnost částečného homeoffice s technickým zajištěním, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, cafeterie. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra
Volné místo odborný referent/ka rozvoje a metodiky maloobchodu pro lokalitu Mikulov.