INSULO s.r.o.

Pomocná síla v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hotel Ostrov, Ostrov 12, Tisá.
Náplň práce: úklid kuchyně, mytí nádobí a pomocné přípravné práce v kuchyni.
Požadujeme: vyučení nebo základní vzdělání, samostatnost; pečlivost; důkladnost; smysl pro pořádek, čistotu a detail, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo dohodu o provedení práce, mzdu 80 - 90 Kč/ hod, podnikové stravování, možnost přespání. Po zapracování zvláštní prémie.
Kontakt: prosíme o zaslání životopisu na email: johana.stroblova@hotelostrov.com.
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Tisá.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: INSULO s.r.o.
Ulice: Ostrov 12
Město: Tisá
PSČ: 403 36

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Johana Štroblová
Telefon: +420 475 222 428

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INSULO s.r.o.