Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocná síla v kuchyni

Pracovní místo ( Pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hotel Ostrov, Ostrov 12, Tisá.
Náplň práce: úklid kuchyně, mytí nádobí a pomocné přípravné práce v kuchyni.
Požadujeme: vyučení nebo základní vzdělání, samostatnost; pečlivost; důkladnost; smysl pro pořádek, čistotu a detail, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocník / pomocnice v kuchyni - KEBAB Pomocné práce při přípravě KEBABu. Znalost arabského jazyka podmínkou - nutnost dorozumět se s kuchařem. Pracovní doba: 11:00 - 21:00 hod. Volné místo pomocník / pomocnice v kuchyni - kebab pro lokalitu Unhošť.
Houcine Ghali Unhošť, Inzerováno včera

Pomocní skladníci Náplň práce: skenování kartonu, balení palet na expedici v chladícím skladu Místo výkonu práce: Průmyslová č.p.500, Postřižín,250 70 Odolena Voda Kontakt: Sekhri Hana, telefonicky nebo e-mailem Volné místo pomocní skladníci pro lokalitu Postřižín.
GAZU CZ s.r.o. Postřižín, Inzerováno před 2 dny

Pomocný kuchař/ka Místo výkonu práce: Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko Zaměstnání na sezónnu 2019 (od dubna do října). Uchazeči si již nyní mohou domluvit schůzku, mají možnost vyzkoušet si práci, prohlédnout si pracoviště, zjistit podrobnější info. Příprava a ...
Libor Riňák Hřensko, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit