Lektor/ka kurzu Seřizovač vstřikovacích lisů

  • Popůvky

Pracovní místo ( Lektor/ka kurzu Seřizovač vstřikovacích lisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem, do předmětu e-mailu uveďte lektor pro seřizovače vstřikovacích plastů - Brno.
Hledáme lektora pro kurz seřizovače vstřikovacích plastů značek Battenfeld, Selex, Arburg. Jde o školení, které bude realizováno v celkem 26 dnech pro dvě skupiny. Nabízíme odměnu 4000 Kč za den školení (8 hodin). Požadujeme praxi v oboru a chuť předat zkušenosti dále. Životopisy a kvalifikační předpoklady zasílejte na e-mail hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu uveďte lektor pro seřizovače vstřikovacích plastů - Brno.

Místo výkonu práce: Vintrovna 35/443, 664 41 Popůvky
Volné místo lektor/ka kurzu seřizovač vstřikovacích lisů pro lokalitu Popůvky.