PRACOVNÍK DO TERÉNNÍHO PROGRAMU SOCIÁLNÍ PREVENCE

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK DO TERÉNNÍHO PROGRAMU SOCIÁLNÍ PREVENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste empatický/á, máte smysl pro spravedlivost a odvahu? Chcete pomáhat řešit rozličné případy lidem, kteří se ocitli například dluhové pasti, finanční nouzi, nebo snad dokonce na ulici? Přijďte pracovat k nám a dejte vale každodennosti!
Náplň práce:
- terénní práce s osobami ohroženými soc. vyloučením
- základní zdravotní a sociální poradenství
- doprovázení klientů na úřady, k doktorovi, dohled na dodržování práv
- základní zdravotní ošetření
- individuální práce s klientem na změně
- krizová intervence
- administrativa
Požadujeme:
- věk minimálně 21 let
- trestní bezúhonnost
- schopnost spolupráce v týmu i samostatně
- spolehlivost a odpovědnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti
- vyjasněný vztah k drogám
- schopnost zvládat krizové situace
- min. středoškolské vzdělání
Nabízíme:
- zázemí velké organizace s tradicí 20 let
- práci na plný úvazek
- 30 dní dovolené
- pravidelné supervize a intervize
- dobrý pracovní tým
- podpora dalšího vzdělávání
- finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
- pracovní doba: Po 10-18.30, Út 8:00-16.30, St,Čt,Pá 10:00-18.30
- možnost osobního i profesního růstu
Více info: www.mostknadeji.eu/liberecky-kraj/socialni-prevence-v-libereckem-kraj/
V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: vedouci.psp@mostknadeji.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pravděpodobný dle dohody.
Volné místo pracovník do terénního programu sociální prevence pro lokalitu Liberec.