výdej jídel, prodavač/ka - závodní starvování

Pracovní místo ( výdej jídel, prodavač/ka - závodní starvování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt na uvedeném e-mailu - zájemci zašlete svůj životopis. Výpis z rejstříku trestů, potravinářský průkaz, praxe v oboru gastronomie vítána, samostatnost.
Volné místo výdej jídel, prodavač/ka - závodní starvování pro lokalitu Chotěšov.

Další volná místa

Prodavači - skladníci Místo výkonu práce: Evropská 2485/30a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Jedná se o fyzicky namáhavou práci. Požadujeme: zdravotní způsobilost, znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: odměna za dobře odvedenou práci. Kontakt pro ...
VIVACOMEX spol. s r.o. Cheb, Inzerováno včera

Prodavač/ka v obchodě Místo výkonu práce: Svatý Kříž 411, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Ne 9:00-18:00 h. Náplň práce: prodavač/ka v obchodě (smíšené zboží) a vše s tím související. Požadujeme: fyzicky namáhavější ...
ABC - Shopping paradise s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Prodavači Pozice: prodavači OC Nástup možný ihned. Mzda: 13 350,- až 14 000,- Kč Kontakt: osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: PHYAD s. r. o., Žežická č.p. 597, Příbram V-Zdaboř Volné místo prodavači pro lokalitu Příbram.
PHYAD, s. r. o. Příbram, Inzerováno před 2 dny