Recepční

  • Jeseník

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 26.6.2018!!!
První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- středoškolským vzděláním zakončeným maturitou
- dobrou znalostí češtiny a angličtiny nebo němčiny
- velmi dobrými komunikačními schopnostmi a příjemným vystupováním
- orientací na zákazníka
- aktivním přístupem k práci
- schopností spolupracovat v malém týmu
- preferované PC znalosti : MS word, MS Excel

Náplň práce :
- Check-in&out hostů.
- Vystavování daňových dokladů.
- Zadávání rezervací.
- Řešení konkrétních požadavků a přání hostů.
- Zodpovědnost za chod a stav recepce.

Zaměstnavtel nabízí:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní plat : 20.000,- Kč, provize z prodeje
- možnost dalšího profesního i jazykového vzdělávání

Místo výkonu práce: Villa Regenhart a.s. prac. Jeseník, Josefa Hory č.p. 673/11, Jeseník

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle: 588 886 640, 602 783 999
- písemně na e-mail: recepce@villaregenhart.cz
- osobní schůzka jen po předchozí telefonické dohodě
Volné místo recepční pro lokalitu Jeseník.