Asistent/ka marketingu

  • Staré Město

Pracovní místo ( Asistent/ka marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte dobré organizační schopnosti a smysl pro detail?
Jste komunikativní typ, který umí samostatně domyslet, na co se koho zeptat a jak si s věcmi poradit?
Chcete být podporou nejnápaditějšímu středisku ve firmě, která se soustředí na top kvalitu?
Možná hledáme právě Vás!
Právě obsazujeme pozici asistent/ka střediska marketingu, které stojí za vývojem produktů a podporou prodeje v PRO-BIO.

Součástí pracovní náplně bude zejména administrativní a organizační podpora členů týmu prodeje, marketingu, i samostatná komunikace s marketingovými partnery. Vaše spolehlivost, kreativnost a schopnost věci zorganizovat a dotáhnout do konce jsou důležitější, než Vaše vzdělání či praxe.
Požadujeme řidičský průkaz sk.B
Výborná znalost práce s PC
Znalost AJ výhodou

Místo výkonu práce je v sídle PROBIO, Staré Město.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a vedle škály firemních benefitů Vám může vyhovovat i individuální přístup ke každému zaměstnanci jako k jednotlivé osobnosti, který umožňuje osobní a profesní růst.

Těšíme se na Váš životopis zaslaný na email personalni@probio.cz
Volné místo asistent/ka marketingu pro lokalitu Staré Město.