Strážný justiční stráže

Pracovní místo ( Strážný justiční stráže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kont. os.: Valentina Prokopová, tel.: + 420 244 024 766, + 420 244 024 770, e-mail: vprokopova@grvs.justice.cz

Směnnost: 1 směna, 2 směny, nepřetržitý provoz, noční provoz

Výkon služební činnosti:

- výkon služby při obvodních a okresních soudech a státních zastupitelstvích
- zajišťování pořádku a bezpečnosti při soudních jednáních
- zajišťování bezpečnosti zaměstnanců justice
- justiční areál, soudy, státní zastupitelství.

Požadujeme:
1. občanství České republiky
2. věk nad 18 let
3. bezúhonnost
4. minimálně střední vzdělání nebo střední vzdělání s výučním listem

Jedná se o služební poměr podle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Přijetí do služebního poměru je na dobu určitou v trvání 3 let; po vykonání služební zkoušky je příslušník zařazen do služebního poměru na dobu neurčitou.

V případě zájmu si zvolte požadované místo služebního působiště:

Vazební věznice a věznice České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Litoměřice, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Teplice.

Zaměstnanecké výhody:

- Ve vybraných věznicích je přiznáván příslušníkům po uplynutí zkušební doby náborový příspěvek v rozsahu 100 000 až 150 000 Kč
- Služba 37,5 hodiny v týdnu
- 6 týdnů dovolené
- Možnost poskytnutí ubytování v ubytovnách Vězeňské služby ČR
- Zvláštní příplatek za službu
- Po absolvování základní odborné přípravy platový postup
- Možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace
- Příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky
- Po 15-ti letech služby nad rámec dovolené nárok n