Servisní technik - technik kancelářské techniky

  • Brno

Pracovní místo ( Servisní technik - technik kancelářské techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete Vaši přihlášku, stručný přehled praxe a aktuální fotografii, pouze písemně poštou na adresu DEVELOP Systems, s.r.o., Matlachova 105/7, 627 00 Brno - Slatina nebo mailem na hartlova@develop-systems.cz
Očekáváme kandidáty, vyučené i SŠ, nejlépe směr elektro, praxe v elektro oboru a vyhláška § 50 výhodou, nutný ŘP, aktivní řidič, spolehlivé, systematické, organizačně schopné a samostatné, zákaznický přístup.
Nabízíme práci v oblasti kancelářské techniky - zejména servis kopírovacích strojů, tiskáren.
Vybraným pracovníkům nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, možnost dalšího rozvoje, školení, trvalý pracovní poměr.
U zájemců z jiného státu Evropské unie je nutná částečná znalost češtiny slovem i písmem z důvodu kontaktu se zákazníky.
Mzda je tvořena z několika složek: nástupní mzda od 15 - 19 tis., po skončení zkušební doby navýšení na 16 - 22 tis., plus provizní systém - až 11 tis. i více. Dohoda o mzdě možná v případě kvalifikovaných uchazečů.
Nabízíme:
Stravenky, telefon, příspěvek na důchodové pojištění, zvláštní a mimořádné odměny,
služební auto
Volné místo servisní technik - technik kancelářské techniky pro lokalitu Brno.