dělník ve výrobě

  • Žatec

Pracovní místo ( dělník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Žatec (pod Koitem)
nástup dle dohody od 1.7.2018 a zaškolení v Německu (dle dohody), provoz od října 2018
práce vhodná pro muže i ženy
výroba slévárenských modelů z polystyrenu podle výkresové dokumentace, provádění ručních operací na jednoduchých strojích (pila, bruska)
požadujeme: základní vzdělání, znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci, rychle chápete a disponujete vysokou měrou chápání v oblasti kvality, jste schopní pracovat v týmu, spolehliví a pracujete pečlivě i strukturovaně,
nabízíme: měsíční výdělek 28000 Kč, dovolená 25 dní, stravenky, rozmanité a napínavé pole úkolů v mezinárodním prostředí, rychlé převzetí zodpovědnosti, zapracování v německé centrále (dle dohody), práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
kontakt: spacek@roemheld-moelle.de, 736602031
nebo www.dtihk.cz (poslat životopis, motivační dopis s údajem Vašeho nejbližšího možného termínu nástupu Vaší platové představy e-mailem pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT
Volné místo dělník ve výrobě pro lokalitu Žatec.