PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY, STŘÁŽNÝ/-Á, VRÁTNÝ/-Á - VYHRAZENO PRO OZP

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY, STŘÁŽNÝ/-Á, VRÁTNÝ/-Á - VYHRAZENO PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), obchůzky areálu, evidence příchozích a odchozích osob a vozidel, atd.
- Požadujeme: certifikát strážného je podmínkou, případně můžeme zajistit absolvování zkoušky, bezúhonnost
- Nabízíme: pravidelně vyplácenou mzdu, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (ve všední dny 8 - 15 hod) nebo e-mailem, kontaktní osoba: pí. Kvapilová, e-mail: nabor@bpsa.cz, tel.: :734 300 442
Volné místo pracovník/-ice ostrahy, střážný/-á, vrátný/-á - vyhrazeno pro ozp pro lokalitu Hradec Králové.