Grafik/čka pro tiskovou produkci sublimačním tiskem

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Grafik/čka pro tiskovou produkci sublimačním tiskem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: grafické a DTP práce spojené s tvorbou vizuálů pro tiskovou produkci
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi v oboru a prokazatelné výsledky, znalost a práci s grafickými nástroji Adobe Illustrator, InDesign, CorelDraw, uživatelskou znalost kancelářského balíku MS Office, znalost všech standardních DTP procesů, typografické znalosti, přehled o současných trendech v daném oboru, samostatné logické uvažování, svědomitost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, aktivní přístup, pečlivost, schopnost týmové spolupráce, kreativita, fantazie, dobrý vkus a smysl pro detail
- Nabízíme: služební byt v centru Kroměříže, fixní mzdu s variabilní složkou dle zkušeností, zaměstnanecké výhody, zajímavou a obsahově bohatou práci, prostor pro seberealizaci
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo grafik/čka pro tiskovou produkci sublimačním tiskem pro lokalitu Kroměříž.