Regionální ředitel

  • Brno

Pracovní místo ( Regionální ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/-ka.

Náplň práce:
- vedení krajské pobočky;
- vedení výběrových řízení;
- školení obchodních dovedností;
- plnění stanovených cílů;
- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
- výborné manažerské a organizační schopnosti;
- komunikativní a obchodní dovednosti;
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita (ekonomického směru)
- zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ,
- bezúhonnost;
- ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:
- zázemí kanceláře a veškerý servis
- klientelu přidělenou společnosti – předem domluvené schůzky zajišťuje centrála společnosti
- vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- pohyblivou složku - odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem
- pravidelná školení a porady
- možnost kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/

nebo zašlete svůj životopis na e-mail: personal.brno@financni-institut.cz

tel.kontakt: 605008493
Stanislava Mročková
Volné místo regionální ředitel pro lokalitu Brno.