Oblastní manažer

  • Brno

Pracovní místo ( Oblastní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastní manažer/ka.

Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
- spolupráce s analytickým oddělením
- nastavení optimálního portfolia klienta,
- školení poradců pro rodinné finance
- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
- manažerské schopnosti
- výborné komunikační dovednosti
- vnitřní motivaci na sobě pracovat
- obchodní dovednosti
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – maturita
- licence PPZ od ČNB výhodou
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
- pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
- práci ve společnosti se silným kapitálem
- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu
- zázemí centrální kanceláře
- školení od producentů
- velký potenciál kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.karierafi.cz či personal.brno@financni-institut.cz

Stanislava Mročková
tel.kontakt: 605008493
Volné místo oblastní manažer pro lokalitu Brno.