Strážní - vrátní

  • Nebanice

Pracovní místo ( Strážní - vrátní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: areál firmy Primagra, a.s., Nebanice 30, Nebanice. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: 83,50 Kč/hod. Zkrácený úvazek 35,75 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá (14:30-22:30 h, 22:30-6:30 h), So-Ne či svátek (6:30-18:30 h, 18:30-6:30 h). Náplň práce: ostraha zemědělského objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, flexibilita, certifikát strážní č. 68-008-E výhodou (nikoliv podmínkou). Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážní, možnost kratšího úvazku. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-16:30 h) - NECHODIT osobně na pracoviště !!!
Volné místo strážní - vrátní pro lokalitu Nebanice.