obchodně-technický zástupce

  • Brno

Pracovní místo ( obchodně-technický zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílat e-mailem v českém a německém jazyce
Vaše hlavní pracovní náplň bude:
- Získávání nových zákazníků, poskytování péče a poradenství stávajícím zákazníkům
- Technické vyjasnění a návrh optimálního řešení požadavků zákazníků
- Vytváření technických a cenových nabídek, jejich projednávání a uzavírání smluv
- Sledování vývoje na strategicky definovaných trzích
- Návštěvy zákazníků v určeném regionu
Vaše kvalifikace:
- Dokončené technické vzdělání, nejlépe strojírenského zaměření
- Víceleté zkušenosti v prodeji technických produktů
- Výborné komunikační schopnosti a chuť učit se novým věcem, znalosti MS Office
- Ochota cestovat a řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Německý jazyk min. na úrovní B2
Nabízíme:
Mobil, služební automobil, stravenky, občerstvení na pracovišti zdarma, po zapracování navýšení platu dle kvalifikace a praxe
Volné místo obchodně-technický zástupce pro lokalitu Brno.