Lektor/ka zájmových kurzů (angličtina)

  • Zábřeh

Pracovní místo ( Lektor/ka zájmových kurzů (angličtina) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dohoda o pracovní činnosti - doba určitá s možností prodloužení.
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy a osoby zdravotně postižené.

Nadání a předpoklady pro výuku angličtiny, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, ovládání PC, MS Office, Internet, samostatnost.
Předchozí alespoň částečná zkušenost s výukou jazyka vítána, ne však podmínkou. Schopnost vést konverzační hodiny i výuku gramatiky. Plánování termínů výuky se studenty, příprava na hodiny, kreativita, samostatná příprava na výuku.

Nabízíme: služební telefon, PC, příspěvek na penzijní připojištění, průběžné vzdělávání zaměstnanců, stravenky.

Kontakt: e-mailem - s každým uchazečem bude vykonán samostatný pohovor v individuálním termínu.
Volné místo lektor/ka zájmových kurzů (angličtina) pro lokalitu Zábřeh.