Vyšší soudní úředníci

  • Hodonín

Pracovní místo ( Vyšší soudní úředníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká republika - Okresní soud v Hodoníně
Velkomoravská 4, 695 46 Hodonín, tel.: 518307211, fax: 518321218, e-mail: podatelna@osoud.hod.justice.cz
Spr 549/2018 V Hodoníně dne 4.6.2018
Předseda Okresního soudu v Hodoníně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vyššího soudního úředníka/ vyšší soudní úřednice s pracovní náplní v rozsahu zákona č. 121/2008 Sb. o vyšších soudních úřednících v platném znění.
Požadavky na uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání v oboru právo nebo absolvent Justiční školy v Kroměříži
- trestní a morální bezúhonnost
- odpovídající vystupování
- schopnost komunikace s lidmi
- schopnost vysokého pracovního nasazení
- znalost práce na PC
Termín pro podání přihlášky: do 21.6.2018
Přihlášky zasílejte na adresu:
Okresní soud v Hodoníně
k rukám Ing. Pokorníkové
Velkomoravská 4
695 46 Hodonín
Přílohou přihlášky bude:
- strukturovaný profesní životopis uchazeče
- motivační dopis
- kopie dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce
Další informace podá:
- Ing. Lada Pokorníková, ředitelka správy Okresního soudu v Hodoníně,
tel. 518 307 227, e-mail lpokornikova@osoud.hod.justice.cz
Termín nástupu: srpen 2018. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Platové zařazení: platová třída 12. dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
Další informace o průběhu výběrového řízení:
- součástí výběrového řízení bude pohovor před komisí určenou předsedou OS
- pohovor se může týkat také znalostí z oblasti soukromého i veřejného práva, vč. práva
procesního
- předseda okresního soudu si vyhrazuje možn