Vrchní komisař - právní činnost

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vrchní komisař - právní činnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem
olné služební místo: VRCHNÍ KOMISAŘ - PRÁVNÍ ČINNOSTI
Místo služebního působiště: Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem
Požadavky:
VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu se zaměřením právním
vhodné i pro absolventy, praxe vítána
schopnost vysokého pracovního nasazení, dobrá orientace v právních předpisech
komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, logické myšlení
znalost práce s PC, MS Office, právní informační systémy
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost
Hlavní náplň činnosti:
komplexní zajišťování právní odborné činnosti nebo návrhů a koncepcí ve specializovaných
oborech HZS
vypracovávání právních výkladů a stanovisek
zpracování a kontrola interních aktů řízení HZS Ústeckého kraje
příprava podkladů pro řízení ve věcech služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb.
Nabízíme:
služební poměr na dobu určitou v délce trvání 3 let (dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním
poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů), po vykonání služební
zkoušky změna služebního poměru na dobu neurčitou
pružná doba služby s týdenní základní dobou služby 37,5 hodin
6 týdnů dovolené
platové rozpětí v rámci 8. tarifní třídy od 30.720,- Kč do 46.090,- Kč dle nařízení vlády č. 410/2017 Sb.
+ zvláštní příplatek ve výši 2.200,- Kč
+ možnost osobního příplatku po zapracování
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
písemnou přihlášku do výběrového řízení
profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průbě