Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Grafik / Grafička

Náplň práce:

- grafické návrhy pro marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, newslettery)
- grafická podpora pro facebook a instagram
- obalová grafika
- tvorba a úprava produktových fotografií
- grafická údržba a úpravy webových stránek

Požadujeme
- rutinní znalost programů Adobe CS5 (Indesign, Photoshop, Illustrator)
- aktivní znalost anglického jazyka
- smysl pro kreativitu a estetické cítění
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem
- zkušenost s fotografováním a natáčením videa

Nabízíme:
- velice různorodá pracovní náplň (ať v kanceláři nebo v terénu např. při focení)
- zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu
- práci v příjemném kolektivu
- zaměstnanecké výhody - stravenky
- zajímavé platové ohodnocení, finanční odměnu
- jazykové kurzy
- dlouhodobou spolupráci
- pracovní doba 7-15,30, může být i částečně flexibilní

Své životopisy spolu s motivačním dopisem a ukázkami prací (bez toho nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na info@petitlulu.cz
Volné místo návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační pro lokalitu Jablonec nad Nisou.