Jaroslav Nešleha

Asistent / asistentka prodeje

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
komunikativnost, flexibilitu, příjemné a reprezentativní vystupování, profesionální přístup (zodpovědnost), orientaci na zákazníka, ochotu učit se novým věcem, výpis z rejstříku trestů, vysoké pracovní nasazení, práci na PC (Excel).
Výhodou znalost AJ, NJ, PJ.
Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním omezením.
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat i cizince.
Náplň práce:
kreativní, různorodá práce v prodejně a obsluha e-shopu.
Dále prodej zboží na prodejně, příjem objednávek, informace o cenách, balení zboží.
Funkce pokladní při prodeji zboží, poskytování základní technické podpory, klientský servis, doplňování zboží. Pod vedením provádění inventury skladu, úklid prodejny.
Směny: ranní / odpolední, 1x za 14 dní sobota.
Nabízíme:
odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování, měsíční prémiové ohodnocení + příspěvek na dovolenou a příspěvek na Vánoce.
Profesní růst v rámci zaměstnavatele, příplatek za směnnost, příspěvek na stravné (dotovaný oběd za 14 Kč).
Slevy na prodávaný sortiment.
Příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na zdravotní péči až 1000 Kč ročně, příspěvek na kosmetiku 500 Kč ročně.
Volné místo asistent / asistentka prodeje pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent / asistentka prodeje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jaroslav Nešleha
Ulice: Ivana Olbrachta 63
Město: Kladno
PSČ: 272 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Nešleha
E-mail: nesleha.j@ok-sperky.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Nešleha